Sarkan derilerinizden kurtulun

Prof. Dr. Akın Yücel | Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı

29-03-2010 14:09Sağlıksız beslenme, hazır gıdalar, hızlı yaşam tarzı ve aşırı kiloluyken aniden kilo verme nedeniyle vücut derisinde meydana gelen sarkma veya gevşeme tedavisi için yapılan karın germe opesasyonları uzman hekimlerce yapılabilmektedir. Prof. Dr. Akın Yücel, karın germe ameliyatlarının bilinmeyenlerini sizler için açıklıyor.
Karın germe ameliyatlarının karın bölgesindeki fazla deri ve Prof. Dr.
Akın Yücel yağ dokusunun alınması ve karın duvarı kaslarının sıklaştırılmasını içeren bir ameliyat olduğunu belirten Yücel, bu operasyonlarda sarkan karnın gerilerek düzeltildiğini belirtti ve genel anestezi ile yapılan 4-5 saatlik bir ameliyatla hastanın bir gün sonra evine gidebildiğini ilave etti. 10-15 gün istirahat ettikten sonra yavaş yavaş sosyal hayata dönebilen hastalar hayatlarını sorunsuzca devam edebiliyorlar.
Prof. Dr. Akın Yücel, estetik cerrahi için Türkiye'ye gelen yabancıların gerek maliyet, gerekse yüksek kalite ve teknoloji standartları nedeniyle Türk hastanelerini tercih ettiklerini belirtti.
Türkiye'nin plastik ve estetik cerrahi alanında dünya standartlarında sağlık hizmeti verdiklerini de sözlerine ekledi. Yücel, son olarak şu öneride bulunuyor: / Doktorunuzun diplomasını görün. / Kaç yıllık deneyimi olduğunu sorun. / Hastaların resimlerini mutlaka görün.


Takvim Saklambaç

Diğer Yazıları
Dr. Alp Sirman
Hicret Günhan | Herbalist
Prof. Dr. Ahmet Maranki | Stratejik Araştırmalar Uzmanı
Prof. Dr. Akın Yücel |  Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı
Prof. Dr. Coşkun Tecimer
Prof. Dr. Erdem Yeşilada
Prof. Dr. Erkan Topuz
Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu
Prof. Dr. Osman Müftüoğlu
Prof. Dr. Teoman Cem Kadıoğlu | Varikosel Mikrocerrahisi
Selahattin Dönmez | Uzman Diyetisyen
Suna Dumankaya | Herbalist